Od 1986 roku wiadomo, że istnieje coś takiego jak puls planety, zwany od nazwiska jego odkrywcy rezonansem Schumanna. Jest to elektromagnetyczna częstotliwość Ziemi, której wartość wynosi 7,83 Hz. Po 2012 roku amplitudy pulsu Ziemi ulegają regularnym wahaniom w tendencji zwyżkowej, co realnie wpływa na częstotliwości Schumanna. Obecnie sięgają one momentami nawet 50 Hz.

Wibracje Nowej Ziemi.

W 2017 roku notowano wahania pulsu Ziemi do 30 i więcej Hz. Skoki te, stymulowane częstymi wyrzutami plazmy słonecznej (i nie tylko) powtarzają się od 2016 roku regularnie. Co to oznacza? Naukowy dowód na to, że częstotliwości Ziemi podnoszą swoje wartości do energii wyższych wymiarów.

Od ponad dwóch lat regularnie jesteśmy bombardowani energiami, które powodują przemany na planecie. Mają one dwojakie źródło: pierwsze są spływami plazmy słonecznej i wywołują drgania w jonosferze Ziemi. Drugi rodzaj pobudzeń energetycznych pochodzi z wnętrza Ziemi. Jestesmy zatem stymulowani z obu ston. Silne wahania energetyczne mają ogromny wpływ na ludzkość i na samą Ziemię. Odczuwamy wysoki dyskmfort emocjonalny, psychosomatyczny i fizyczny. Zawirowaniom ulega także ziemska pogoda, cykle planety, pory roku. Wzmacnia się aktywność sejsmiczna i tektoniczna Ziemi. Zmiany można już zaobserwować na poziome ludzkości i świata przyrody. One będą się nasilać.

Podczas przyspieszenia możemy czuć się bardziej zmęczeni, wyczerpani, możemy mieć zawroty głowy, depresję, czuć się dziwne. Jest to efekt przebudowy ciała i energii, w kierunku rozrzedzenia i podnoszenia osobistych częstotliwości. Dopasowujemy się do wibracji Nowej Ziemi. Adaptacja nie jest łatwym procesem, jednak to wszystko jest częścią Twojego własnego, unikalnego przebudzenia. Obecna, czerwcowa fala jest bardzo silna, doładowuje ludzkość do kolejnego przejścia na drodze rozwoju, przejścia o stopień wyżej na drodze osobistgo rozwoju. Chodzi także o poziom manfestacji boskich celów i zadań Duszy, które przejawiając się w ludziach rozpoczną procesy manifestacji w celu budowania nowej rzeczywistości. Fala budzi także część lightworkerów. Dla niektórych jest także bramą przejścia do piątego wymiaru Ziemi. Jest to uczynione po to, byśmy mogli pracować nie doświadczając ataków istot nieprzyjaznych wzniesieniu planety.

Poświęćmy codziennie chwilkę i w wewnętrzej jedności połączmy się z Duszą/sercem Ziemi. Wesprzyjmy to pole miłością i świadomą uwagą. Pomoże to stabilizować nowe energie. Naszym budzeniem się, podnoszeniem osobistego pola serca i świadomości mamy na to decydujący wpływ. Jako świadome Istoty Ludzkie mamy potężną moc kreacji.

Pomóżmy stabilizować wibracje Ziemi, między innymi po to by opóźnić przebiegunowanie Ziemi. Nie jest odpowiedni czas na koniec cywilizacji. Dusze absolwenci muszą ukończyć procesy wychodzenia z ziemskiej szkoły. Stabilizowanie wibracji planety jest możliwe poprzez pole naszych serc, które są dostrojone do częstotliwości źródłowych/ krystalicznych.

Ta planeta jest naszym wspólnym DOMEM.

Wiatr zmian przyspiesza.

 

Ps. Proces wzniezienia powiedzie się. Taka jest wola Boga, takie jest prawo Wszechświata. Wszystko co w nim istnieje musi wzrastać. Zatrzymana energia spiętrza się, by w końcu się przelać. Ostatnie trzy lata są czasem gdy amplitudy Rezonansu Schumanna wahają się sprawiając, że puls planety dochodzi nawet do 50 Hz. Siła manifestacji/kreacji nabiera kosmicznego przyspieszenia. Uwaga na myśli ;)

 

 

 

 

Poczytaj także o tym, jak Rezonans Schumanna wpływa na funkcjnowanie ludzkiego umysłu i o czerwcowym przebudzeniu części świetlanych Dusz. 

Wzrastający puls Ziemi, zmiany i kreacja na nowy świat.

Nowa Ziemia: Moc Duszy, czyli przebudzenie Lightworkera.

Nowa Ziemia: aktywność astralna przed kolejną falą wzniesieniową.