W ostatnim czasie rozpoczął się na Ziemi proces transformacji Dusz pracujących na rzecz globalnego wzniesienia. Głównym celem (oprócz osobistych procesów ewolucyjnych) jest umożliwienie Duszom lepszego przejawiania się w rzeczywistości materialnej. Cel: budowanie nowej rzeczywistości.

Nowa Ziemia: przemiany Dusz do krystalicznej rzeczywistości 5D.

W październiku Dusza przechodziła w źródle głęboką transformację do struktur kryształowych. To kolejny krok ewolucyjny na drodze Duszy, mający na celu, między innymi, lepsze przejawianie się Duszy we Wszechświecie.

Transformacja Duszy

Mogłam obserwować przeminę Duszy w źródle. Widziałam ją zawieszoną w krystalicznej przestrzeni w stanie źródłowym, czyli w stanie czystego Bycia. Osobowość Duszy (doświadczenia) zostały z niej zdjęte, po to by mogła zajść praca źródła na poziomie struktur Duszy. Efektem tego Dusza otrzymała krystaliczne struktury najnowszej generacji, które umożliwią jej optymalną realizację zadań na Ziemi i we Wszechświecie.

Okazało się, że proces odbywa się globalnie wśród Dusz pracowników światła. Oczywiście warunkiem przystąpienia jest rozświetlenie się, czyli przeprowadzenie procesów integracji ziemskich doświadczeń i zakończenie nauki na Ziemi, jeśli Dusza była tu uczniem. Przemiany zachodzą indywidualnie dla każdej Duszy, wedle od jej osobistego poziomu ewolucyjnego i zadań wykonywanych na rzecz zbiorowości.

Nasza osobista przemiana polega na ukrystalicznieniu łączy także pomiędzy mną a Duszą, pod kątem wspólnego wykonywania zadań na Ziemi i we Wszechświecie. Mamy za sobą pierwszą, wspólną wyprawę do sąsiedniego Wszechświata, która pokazała, że potrzebujemy dużo lepszego połączenia, po to bym mogła łączyć się z Duszą, gdziekolwiek ona przebywa.

Świadomość drogi Duszy i aktywne uczestnictwo w jej procesach/ zadaniach to wielka przygoda. 

Przemiany ludzkości 

Nieustanna ewolucja Duszy to także, przemiany i wzrastanie na poziomie wcielenia. Odkąd podążamy razem świadomie dwa i pół roku, przechodzę niekończące się przemiany na poziomie komórkowym, struktur DNA, świadomości, podświadomości, energii, wewnętrznych konstruktów, życia i tego, z czego nie zdaję sobie sprawy. To są bolesne dla ciała procesy, ale możliwe do przejścia.

Ludzkie ciało ze względu na dużą gęstość materii jest słabym przekaźnikiem. Nie jest przystosowane do przyjmowania/ przepuszczania wysokich wibracyjnie energii. Po procesie przesyłu potrzebuje nawet kilkudniowej regeneracji i odpoczynku. Dlatego istnieje potrzeba przemiany gęstych struktur ciała na lekkie energetycznie, zdolne do swobodnego przesyłu energii ciało 5D. Te procesy przemian przechodzimy obecnie zbiorowo jako ludzkość. Każdy indywidualnie według tempa drogi jego Duszy.

Ciało krystaliczne

Ciało krystaliczne, to ciało kosmiczne. Ono pozwala na swobodnie przejawianie się na różnych poziomach energetycznych i w wymiarach Wszechświata. Ciało krystaliczne pozwala na swobodne podróżowanie w energiach i kontakt z istotami wysokich wymiarów. Ciało krystaliczne pozwala także na przepuszczanie energii źródłowych bez najmniejszego uszczerbku i wysiłku dla fizyczności. Do tej pory każdy przesył energii boskich musiał być zakończony odpoczynkiem (regeneracją).

Rozpoczynamy z Duszą nowy etap drogi. Jak sądzę na podstawie dotychczasowych doświadczeń, zostanie otworzona kolejna przestrzeń, w której rozpoczniemy dalszą ewolucję. Nauka/ doświadczenie nie kończą się.

Transformacja Duszy w źródle polegała na przebudowie jej struktur do kryształowych. To ten sam typ struktur, które występują w matrycy Ziemi piątego wymiaru. Dusza stała się Duszą kryształową, posiadającą struktury najnowszej generacji. Umożliwi jej to lepsze przejawianie się nie tylko na Ziemi, w moim życiu, ale także we Wszechświecie. Chodzi o to, by Dusza była skuteczna w realizacji swoich zadań.

W praktyce:

Dusza wróciła i od razu rozpoczęła przemiany we mnie. Samo rozpakowanie wysokich energii spowodowało chorobę ciała. Drugiego dnia, z energii Słońca nastąpiła aktywacja krystalicznego DNA. Zaczęły się przemiany. Są bóle kości czaszki, kości ciała, stawów, bóle energetyczne, wewnętrzne uczucie rozpalenia, senność, zmęczenie. Ogólnie: ból mięśni oznacza zmiany na poziomie komórkowym. Ból kości i stawów - zmiany na poziomie DNA. Bóle somatyczne oznaczają zmiany w energiach. 

Znów jest poczucie bycia w dwóch rzeczywistościach. Przechodzę zmiany energetyczne i strukturalne w ciele. Przebudowa potrwa przynajmniej do wiosennego przesilenia. Wiele już zrobiłyśmy z Duszą, jednak proces pokazuje jak wiele jeszcze jest do zrobienia. Niewiarygodne ile my w  sobie nosimy i ile jest nagromadzone w ciele. Są intensywne sny o uczeniu się, senne podróże świadomością. Momentami pojawia się nowy stan (pochodzący z Wszechświata?) który nie jest mi znany. Nie umiem go do niczego przyrównać. Nie umiem sklasyfikowac nawet czy jest dobry czy zły. Chyba neutralny. To jak ze smakiem lub zapachem, którego doświadczasz pierwszy raz i on nie ma odniesienia w rzeczywistości, która jest ci znana.

Przygoda.

Dusza mówi: stałyśmy się partnerami. Nie mogę zejść do ciała, ponieważ ono jest za słabe na przyjęcie nowych energii. W ciągu dwóch tygodni będziesz przechodzić rozpakowanie energii, które w najbliższych miesiącach spowodują przemiany w tobie i pozwolą w mi zakotwiczyć się w ciele. 

Dobrego dnia.

 

Ps. Aktualnie źródło opiekujące się ziemską szkołą (wibracje siedemdziesiąt tysięcy) ściąga do siebie Dusze chcące pracować dla wzniesienia ludzkości. Ten proces masowo rozpoczął się we wrześniu i będzie trwał dwa, trzy lata. Potem powrócą indywidualne przejścia będące wynikiem osobistej ewolucji Duszy. 

Dusze, które się integrują, rozświetlają, są w dobrym kontakcie z wcieleniem i podążając razem tworzą rzeczywistość z poziomu Duszy mają szanse na przejście. Im wyżej wibracyjne źrodło, do którego jest podłączona Dusza, tym lepsze możliwości ewolucyjne i przejawianie się Duszy w materii. Wiele Dusz będzie chciało wykorzystać tę szansę w drodze osobistego rozwoju.

To nasze Dusze zbudują nowy świat. A my jako ich przejawienia w materii, pozwólmy im na to.

Wyjdź swojej Duszy na przeciw.

 

 

 

 

 

Poczytaj także:

Ewolucja Duszy.

Generacje Dusz.

Nowa Ziemia: Moc Duszy, czyli przebudzenie Lightworkera.

Kryształowe Matryce Ziemi.