Jesteśmy istotami energetycznymi. Energie mają na nas wielki wpływ. Wszyscy aktualnie podlegamy kosmicznym procesom w kierunku wzniesienia ludzkości.

Nowa Ziemia: energie 2018 roku, przygotowanie ludzkości do skoku w kolejny fraktal ewolucyjny.

foto: facebook

Energetycznie mamy ponownie gruby czas, do czego powinnyśmy się w sumie przyzwyczaić. Intensywnie dzieje się od 2016 roku. Rok 2019 jest/ był kolejnym etapem przygotowywania ludzkości do nowej epoki i dalszym przyspieszeniem, jednak wciąż preludium do szczytu energetycznego i wielkiego skoku rozwojowego ludzkości. Fala się rozkręca, a czeka nas prawdziwe tsunami energetyczne. Jednostki, które osiągnęły odpowiedni etap ewolucyjny, staną się przekaźnikami najczystszych, źródłowych, bardzo wysokich wibracyjnie energii na Ziemię. Mandala światła rozrasta się. Spodziewajmy się przełomów, które poruszą i zmienią ten świat (niekoniecznie musi to być łagodne). To już da się zauważyć. Rok 2020 to będzie energetycznie złoty rok. Przechodzimy w kolejny etap rozwojowy, do którego byliśmy przygotowywani od 2012 roku i bardzo intensywnie przez ostatnie cztery lata. Przyspieszenie nabiera tempa. Objawia się manifestacją w kierunku przesunięcia zbiorowej świadomości, przebudowania rzeczywistości i kosmicznego zjednoczenia. Świadkami tego niezwykłego czasu jesteśmy i będziemy w najbliższych latach.

Stoimy na progu przeskoku do nowego fraktala rozwojowego ludzkości. Tym będzie energetycznie nadchodzący rok - wejściem w nowy etap, w czas przyspieszonej globalnej manifestacji. Oczywiście rok podany jest orientacyjnie. W moim doświadczeniu rok energetycznie dzieli się na dwa okresy związane z przesileniami i cyklami natury: zimowym, czasem głębokiego wglądu i pracy wewnętrznej oraz wiosennym – okresem manifestacji, ekspresji na zewnątrz dla przejawienia się wnętrza w rzeczywistości materialnej.

Wiosenne przesilenie 2019 roku, podbite silnym nowiem w rybach zapoczątkowało kolejny cykl astrologiczny, dwie pełnie (w pierwszym i ostatnim dniu marca), majowe wejście w nowy, siedmioletni cykl rozwojowy wspierany przez przynoszącą przemiany energię Urana, regularne, silne poruszenia Rezonansu Schumanna serwują nam zaawansowane przemiany i na poziomie energii i ciała. O ile spływy energetyczne w 2017 roku służyły odsłonięciu zasłony oddzielenia w celu zjednoczenia tej części galaktyki z resztą kosmicznego kolektywu (co przełożyło się na odkrywanie prawdy o sobie jako istocie wielowymiarowej) o tyle w tym roku wsparcie szło w kierunku energetycznej odsłony do głębokiego wglądu w prawdę o nas jako istotach ludzkich. Wiąże się to m.in. z przypominaniem sobie prawdy o pochodzeniu Duszy, jej zadaniach i celach w ziemskiej rzeczywistości. 2020 rozpoczyna czas manifestacji źródłowego powołania Dusz w tym świecie. Jednostki idące w rozwoju na bieżąco z falą, zaczną przejawiać najczystsze parametry Duszy spływające wprost ze źródła. To pionierzy tych czasów - czasów przemian. Sprowadzanie boskich energii wprost do materii, do życia 3D, przyspieszy rozwój ludzkości.

Aby uzyskać krystaliczność wglądu i źródłowe połączenie w odchodzącym paradygmacie ziemskiego oddzielenia, potrzeba jest przepracować i zintegrować siebie jako istotę ludzką. Słowem – wciąż jest czas na działanie tak w sferze duchowej jak i materialnej. Czas się nie kończy, drzwi się nie zamykają. Przejście ludzkości w indywidualnym tempie jest rozłożone na najbliższe lata (około 7-10 lat). To co zatrzymane, musi być poruszone, to co nieaktualne trzeba pożegnać w procesie pracy nad sobą. Trzeba się wznieść ponad zasady ziemskiego matriksa do siebie z wyższych wymiarów. Uczynienie tego daje świadomość tego, kim jesteśmy ponad ziemskim doświadczeniem. Aby było to możliwe trzeba najpierw pracy w sobie, integracji wewnętrznych konstruktów do jednego centrum, które jest osobistą, wewnętrzną ciszą z przestrzeni serca, zintegrowaną nierozerwalnie z Duszą.

Energie nadal podbijają emocjonalną kanalizację w celu ujawniania tego, co jest w człowieku do przepracowania. Kierunek? Wewnętrzna integracja na wielu poziomach. Ponownie: dla niektórych jest to czas wybudzenia, dla innych czas integracji cienia, dla innych czas bardzo głębokich wglądów w pokłady wyparcia przez wcielenia w drodze doświadczenia Duszy, dla niektórych zaś, czas manifestacji. To jest zależne od poziomu zaawansowania procesu. Jest okazja do uzdrawiania bardzo starych ran Duszy, efektem czego jest uwalnianie i integracja na zaawansowanych poziomach.

Manifestacja przyspiesza w kierunku uzyskiwania świadomości celów i zadań Duszy na poziomie boskiego przeznaczenia i przejawiania jej w materii do zmiany tego świata. Jest to nic innego jak ten aspekt działań Dusz, które służą budowaniu nowej rzeczywistości. W szerszej perspektywie chodzi o nieustane wznoszenie Wszechświata na wyższe poziomy. Rozwój jest jednym z podstawowych boskich praw.

Efektem głębokich uzdrowień i integracji doświadczeń w drodze Duszy jest uzyskiwanie pamięci domu, pamięci poprzednich wcieleń, jednoczenie się Dusz z polem Nadduszy i z najwyższym, boskim światłem.

Wszystko to służyć ma wznoszeniu się Duszy i świadomości wcielenia na coraz wyższe poziomy. Jest to jeden z etapów kończenia nauki Dusz w tym świecie. To jest proces, który dzieje się równolegle i jest powiązany z procesem wzniesienia. Wiele Dusz rozlicza ziemskią drogę i szykuje się do opuszczenia tego świata. Polega to na integrowaniu doświadczeń, uwalniania się z ograniczeń, odzyskiwaniu mocy. Cel – manifestacja Duszy, dokładanie swojego pasma działań w drodze budowania nowej rzeczywistości.

Naturalną konsekwencją uwolnienia Duszy jest objawienie się i manifestacja boskiego przeznaczenia w nas. Następuje odzyskane/ uwolnienie talentów, darów Duszy, odzyskanie pamięci tego, kim jesteśmy w perspektywie kosmicznej, jakie są nasze cele i działania po tamtej stronie. Dla wielu z nas ten rok i następne lata będą początkiem realizacji przeznaczenia Duszy. Czyli tego obszaru działań Duszy, który jest zgodny z darami, talentami i jej umową z Bogiem. Aby to się stało trzeba zamknąć etap doświadczania, zintegrować go, rozświetlić kryształ serca, odczytać informacje z kodu światła. Efektem czego jest odzyskanie pamięci dziecka bożego i manifestacja drogi przeznaczenia ponad ziemskim doświadczeniem. Tym procesem kieruje Dusza, wspierana przez swoją kosmiczną rodzinę i pole Nadduszy. We Wszechświecie nie jesteśmy sami.

Tradycyjnie proces na poziomie emocji i ciała jest bardzo bolesny, Ponownie odczuwamy stany depresyjne, obniżenia nastrojów, bóle ciała, bóle energetyczne na poziomie czakr, szczególne wyższych stanowiących okno duchowe (czakra serca do czakry korony). Następują dalsze zmiany na poziomie komórkowym, rozbudowa systemu energetycznego, senność, ogólne rozbicie, stany grypopodobne, nadwrażliwość energetyczna, nadwrażliwość sensytywna, brak apetytu, zmiana nawyków żywieniowych, zmiana rytmu snu i aktywności fizycznej. Stany z drugiego bieguna są także naturalne: euforia, poczucie zjednoczenia z istnieniem, aktywacja kanałów wielowymiarowych, budzenie się talentów duchowych, zmiana stylu żywienia i wiele innych.

Jako ludzkość weszliśmy w kolejny, siedmio/ ośmoioletni cykl niosący potężne przemiany w świecie. Będzie wiele zawirowań prowadzących do totalnej przebudowy obecnego układu. Żeby bezpiecznie przez to wszystko przejść, poddaj się prowadzeniu swojej Duszy/ Serca.

Kosmiczne cykle nie pozostają na nas bez wpływu. Wspierają nas w rozwoju. Aby mogło urodzić się nowe, stare musi upaść. Podejmij osobistą drogę.

Pamiętajmy w drodze przemian najistotniejsza jest Dusza i przestrzeń serca. Świadomość, choć potrzebna, jest wtórna do naszej prawdziwej nawigacji czyli Bożego Kryształu w nas. 

Ten świat zmieni się z poziomu naszego oświeconego boskim światłem serca. Przypomnij sobie kim jesteś.

 

 

 

Oświeceni sercem to my.

Pozdrawiam Was Kosmiczni Wędrowcy.

 

 

 

 

 

 

 

Poczytaj także:

Cztery kroki do Duszy.

Droga Duszy: przebudzenie Mocy, czyli dary i talenty Duszy.

Nowa Ziemia: Moc Duszy, czyli przebudzenie Lightworkera.