Logika zaprowadzi Cię z punku A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi Cię wszędzie./ Albert Einstein

Krasnal (w dodatku Niepodległy) w kosmosie? Czemu nie. To nie fotomontarz. Figurkę w przestrzeń wysłała grupa pasjonatów z Klubu Łączności Ratunkowej i Cyfrowych Systemów Łączności Amatorskiej.

Przecząc grawitacji.

foto: Klub Łączności Ratunkowej SP6ZWR

Można? Można. Trzeba chcieć i konsekwentnie podążać za marzeniami. Piękna inspiracja.

Nie umiem żyć półśrodkami. Dość mam też utartych ścieżek i schematów. Pragnieniem mojego serca, mojej Duszy jest latać wysoko zaprzeczając przyciąganiu. A jeśli latam sama, przynajmniej jestem WOLNA.

Z odwagi serca rodzi się NOWE.

Ten świat jest tak piękny jak i okrutny, i to dzięki nam, ludziom. Więc, być może, naiwnie jest myśleć, że możemy go zmienić. ALE TO SIĘ DZIEJE. Co by było gdybyśmy z serca nie pragnęli piękniejszej rzeczywistości? Nie pragnęli zmian? Ja ich pragnę. Bardzo.

Wszechświat to nieustanny ruch.

Dla mnie świat jest piękny. Takim chcę go widzieć i tak wybrałam. Tak widzi też moje serce, które jest pełne wiary w ludzi, w lepsze jutro. Takie serce dał mi Bóg i po coś to uczynił. Często też mawia: nie bój się dziecko i uśmiecha się patrząc na tę moją drogę. Chcę wykorzystać potencjał. Nie zatrzymam tego. Chcę pójść drogą Boskiego Planu. Planu Duszy. A jeśli się potknę, czy upadnę i boleśnie potłukę, to wstanę silniejszą bo wszystko jest lekcją.

Potrzeba nam odwagi. Odwagi do zmian. Odwagi w spełnianiu marzeń. Odwagi w podążaniu za głosem serca. Pragnijmy wzlecieć wysoko. Miejmy także pewną niepokorność w dążeniu do celu, przy jednoczesnym szacunku do istnienia w każdym jego przejawie. Podążajmy za głosem serca, by nasz świat codziennie stawał się piękniejszy. Zaufajmy sobie i wzlećmy do gwiazd. Nie pozwólmy by cokolwiek ściągało Nas w dół. Przygoda czeka.

Dusza mówi: każdy zasługuje na szansę by latać.

Podążajmy za pieśnią Serca.

Podążajmy za pieśnią Duszy.

Podążajmy za Boskim Przeznaczeniem.

Przestańmy marzyć. Zacznijmy działać. Stać nas na doświadczenia z najwyższej półki. 

Jeśli ten świat ma się zmienić, musimy znaleźć w sobie odwagę do przekraczania granic. Manifestację czas zacząć.

 

Wszystkiego spełnionego. Niech się Nam przestrzeń układa.

Niepodległości serca i umysłu.