Pierwsza połowa 2017 roku była dla nas i dla Ziemi energetyczną karuzelą. Częste wyrzuty plazmy ze Słońca powodowały i wciąż powodują duże wahania częstotliwości rezonansu Schumanna, wywołując w energiach planety i w naszych ciałach/ energiach/ świadomościach sporo zamieszania. Służyło to energetycznemu odblokowaniu, przygotowaniu nas do przejścia z trzeciej do piątej gęstości. To się stało z końcem lipca. Z sierpniowym zaćmieniem Słońca weszliśmy w czas głębokiej transformacji, która trwała do zimowego przesilenia. Z wiosennym przesileniem 2018 roku wielu z nas obudziło się do nowych zadań. Rozpoczyna się kolejny etap w procesie budowy nowego świata. Globalna zmiana świadomości i manifestacja do nowej rzeczywistości.

Nowa Ziemia: zimowe miesiące - czas transformacji.

zdjęcie:Google

Rok 2017 w pierwszej połowie przypominał energetyczną karuzelę, która zakończyła się na przełomie lipca i sierpnia. Czas Bramy Lwa (w astrologii okres od około 21 lipca do 21 sierpnia) był czasem przejścia planety do piątego wymiaru, zakotwiczenia i zintegrowania energii Ziemi z energiami Galaktycznymi. Ubiegłoroczne, sierpniowe zaćmienie słońca, pod którego wpływem byliśmy mniej więcej do połowy stycznia, rozpoczęło proces głębokiej duchowej i fizycznej transformacji.

Mamy czasy wewnętrznego wglądu i procesów transformacyjnych na poziomie energii, świadomości i ciała. Mamy także czas rozwarstwienia energetycznego i dokonywania wyborów. Wspierają nas w tym zimowe miesiące. Czas zimy był dla naszych przodków od zawsze okresem skierowania się do wewnątrz. Z wiosną powracaliśmy do życia, do przyrody odrodzeni i na nowym poziomie. Dziś wcale nie jest inaczej, tyle że w dobie zdobyczy technologicznych mamy wokół siebie wiele bodźców, które kierują naszą uwagę na zewnątrz. Jesteśmy nieświadomi siebie samych, swojej prawdziwej natury, połączenia z Ziemią, cyklami przyrody. Jesteśmy dziećmi Ziemi i czy sobie to uświadamiamy, czy nie, podlegamy jej odwiecznym procesom.

Czas transformacji trwa. Dla każdego adekwtnie do etapu jego drogi. w styczniu do marca 2018 r na Ziemi zakotwiczała sę krystaliczna siatka piątego wymiaru, z którą nasze przemienione serca, ciała, energie, świadomości są zintegrowane i będą nadal się integrować w dordze ku nowemu.

Wchodzimy w kolejny zimowy czas głębokich wewnętrznych wglądów i pracy. Zaczynamy manifestację. Z wiosną rozpocznie się kolejny, nowy cykl, który będzie już wyraźnie prowadził nas do działań w przestrzeni publicznej. Wielu z nas po głębokich przemianach obudzi się do nowych zadań na rzecz zmiany, poprawy jakości osobistego życia, zadań na rzecz planety, ludzkości, ale także na rzecz kosmicznego zjednoczenia. Procesy te dotyczą nie tyko Ziemi, ale tej części naszej galaktyki. Słońce jest w tej chwili w zwiększonej aktywności. Jako portal łączący nas z Wszechświatem, przesyła nam energie odrodzenia. Ono także uczestniczy w procesach transformacyjnych. Oprócz tego przechodzi własne procesy ewolucyjne.

Żyjemy w czasach intensywnych przemian Ziemi i ludzkości. Jest wielką przygodą móc świadomie uczestniczyć w tak ważnych dla Ziemi zdarzeniach. Z wiosennym przesileniem obudzimy się do kolejnego cyklu w procesie budowy nowego etapu cywilizacyjnego. Punktem kulminacyjnym przemian będzie kosmiczne ujawnienie. To jest proces rozłożony w czasie na lata. Potrzeba nam globalnej przemiany świadomości w tym kierunku.

Więc jeśli zadajesz sobie pytanie: czy jesteśmy w 5D, to odpowiedz brzmi TAK. Lada moment minie pierwszy rok krystalicznych energii na Ziemi. Im bardziej istniejesz w przestrzeni serca, tym bardziej doświadczysz tego wyjątkowego stanu Tu i Teraz. Nowe już się rozpoczęło. Odradzająca się rzeczywistość będąca poziomem miłości, braterstwa, współistnienia i uniwersalnych praw Wszechświata funkcjonuje Tu. Możesz się tam dostać przez bramę serca.

Piąty wymiar jest odskocznią do wyższych światów. Będziesz miał tyle, ile sobie wypracujesz. Przeżywajmy ten czas świadomie. Pracujmy nad sobą wytrwale. W zaufaniu poddajmy się temu, co przychodzi. Wszechświat nas wspiera. Pielęgnujmy wewnętrzne ogrody serca. Osadźmy się w ich przestrzeni. Pozwólmy przejawiać się Duszy w nas i poddajmy się jej prowadzeniu dla realizacji zadań na nowy świat.

Wielu z nas pracuje jeszcze nad przemianą, wielu się budzi, wielu jest na etapie ujawniania i odkrywania talentow Duszy. Nadchodzi czas, by tę energię i umiejętności przełożyć na działanie w Tu i Teraz. Budujemy NOWE.

Współistnienie, akceptacja, radość istnienia, świadomość, moc, współczucie, współodczuwanie, kreacja, wola, braterstwo, prowadzenie serca/ Duszy, złączenie z energiami Wszechświata są drogą do zbudowania nowej jakości naszego świata.

Manifestację czas zacząć. Podążamy za głosem serca ku boskiemu przeznaczeniu. Droga serca jest tą, która przemienia wielość dróg w jedną. Najwłaściwszą. 

Odkryj Mistrza w sobie. Stań się swoją jedyną i najlepszą opcją.

 

Niech na Ziemi ponad wszystko zapanuje Uniwersalne Boskie Prawo Miłości.

Bądźmy świadomi.

 

 

Poczytaj także:

Dzieci Ziemi, Dzieci Gwiazd.

Świadomość człowieka nowych czasów.

Nowy Świat - pierwsze podsumowania.

Pole serca - nowa świadomość ludzkości.

Energie sierpnia: wracamy do centrum.

Na czas zmian.