To taka Dusza, która jest światłem Boga. Nim się zasila, w Nim jest zanurzona i w Nim wzrasta. Kiedy Anielska Dusza się rozświetli, światło Boga przejawia się poprzez wcielenie, które jest, najogólniej ujmując, Dobrym Człowiekiem kochającym siebie, innych i życie.

Anielska Dusza.

To dobro może się przejawiać w najróżniejszej postaci, w zależności od tego jaką osobowość ma Dusza. (Dusze posiadają własną osobowość związaną ze źrodłem/ domem duchowym, z którego pochodzą, osobistą barwą nadaną od Boga, żywiołem jaki dominuje w ich energii - woda, ogień, przestrzeń, ziemia, powietrze, zebranymi doświadczeniami, a także indywidualną, unikatową konfguracją kosmicznych pierwastków). Dlatego jedną będzie cechować radość, inną twórczość, jeszcze inną odwaga, wrażliwość, waleczność itd.

Dusze są różne, dlatego My - Wcielenia, jako ich przejaw jesteśmy różni. I to jest piękne.

Wszystkie Anielskie Dusze cechuje jednak jedna rzecz: chęć pomocy innym. Kiedy Anielska Dusza w swojej wędrówce osiągnie wibracje Boskiego Źródła, zaraz chce dzielić się pamięcią i doświadczeniem z innymi Duszami. Taka pomoc duchowa w drodze do Domu, który w istocie rzeczy jest w Nas samych.

Bardzo lubię spotykać z Anielskimi Duszami. To jest jak Dotyk Domu. Jak ciężko by nie były doświadczone, ich piękno, zawsze przebija, rozpalając moje serce. Znam tę barwę bardzo dobrze. Jest rdzenna dla mnie. Rozumiemy się z Anielskim Siostrami bez słów. Często patrzymy sobie w oczy pełne łez, pochylając się nad światem, dotykamy poranionych serc, które niesiemy w dłoniach dla innych, a nasze skrzydła...

Cóż... reszta jest milczeniem.

 

Jesteśmy jednością.

 

 

Ps. Więcej o energii żywiołów znajdziecie w książkach Tenzina Wangyal Rinpcze pt. Leczenie formą, energią i światłem oraz Prawdziwe źródło uzdrowienia (tutaj także o starożytnej, tybetańskiej praktyce odzyskiwania Duszy.)

Ps. Anioły. Odrzuciłam w drodze do osobistej prawdy. Zastąpiłam Duszą i Bogiem i to był strzał w dziesiątkę. Anioły okazały się być elementem matriksowej gry i sitem astralnym mierzącym twoje poczucie osobistej mocy, podatność na autorytety, tęsknotę serca za światłem Boga.

Anioły to my.

 

Przekaz muzyczny do wpisu - LP Muddy Waters: Mętne Wody.

 

 

 

 

 

 

 

Poczytaj także:

Kim są Ziemskie Anioły?

Płeć Duszy.

Droga Duszy: Narodziny nowej Duszy.

Odcienie Boskości.