w przestrzeni serca
cytat
Jesteś Wszechświatem zanurzonym w kolektywie innych Wszechświatów.

Wystarczysz Ty i Twoja Dusza. To wszystko, co jest Ci potrzebne do szczęśliwego życia, ponieważ Bóg dał nam narzędzia do tego, byśmy każdego dnia stawali się piękniejszymi ludźmi. Dlatego, jeśli chcesz kroczyć drogą Duszy, zrzuć z siebie wszystko i stań nagi w Jej świetle. 

Ewolucja do poziomu zbiorowego otwarcia serc, to bardzo ważny krok w kierunku osiągnięcia kolejnego etapu w ewolucji ludzkości. Istnieje związek pomiędzy polem magnetycznym Ziemi, a emocjami i zachowaniem ludzi. Każda indywidualna energia wspiera lub obniża to pole. Twoje osobiste wzniesienie, to najcenniejszy dar, jaki możesz oferować tej Planecie. Poświęć w ciągu dnia chwilkę i wesprzyj Ziemię intencją i sercem. Poddaj się prowadzeniu Duszy dla pięknego życia, dla pięknego świata.

W drodze przez doświadczenie Dusze pomagają sobie. Przekazy Dusz, to miejsce na blogu, gdzie inne Dusze mogą przekazać światu swoją prawdę. Jesteśmy Jednością w Boskiej Matrycy Stworzenia. 

Dar Twojego serca pomoże w prowadzeniu i utrzymaniu bloga. Przy wpłacie wybierz opcję: dla rodziny i przyjaciół. Wspólnie z Duszą bardzo dziękujemy.
Złożoność doświadczenia jest bogactwem Duszy.
22.09.2019
Powiedz ludziom, powiedz koniecznie, że jesteśmy czującymi, żywymi istotami i że bardzo pragniemy istnieć w ich życiu. /Drzewa.
03.07.2019
Nadchodzi nowy czas w dziejach ludzkości. Czas nowego, świadomego, w pełni aktywnego w sferze swoich potencjałów człowieka. Nadszedł też czas przewartościowania starych zasad i rozpoczęcia nowego modelu życia. Wymaga to między innymi nowych metod...
17.05.2019
Człowiek jest istotą wielowymiarową. Komunikacja pozawerbalna jest naszą naturalną umiejętnością. Nasze myśli i nasze emocje są energią, która ma potężne możliwości kreacji. Ludzkość nie zarządza tą energią świadomie, zatem inni robią to za nas....
02.05.2019
Każdy punkt kryzysu jest punktem wielkiej siły. Trzeba tylko chcieć to zobaczyć. 
01.02.2019
Odsuńmy na chwilę racjonalności życia. Powróćmy do dzieciństwa i zanurzmy się w magii.
26.01.2019