Menu
sny z pola astralnego
Julia Pavlova

Inaczej z pola kolektywnego doświadczenia, z pola osobistej i zbiorowej podświadomości.

Na Ziemi, póki co zbiorowo żyjemy w przestrzeni chaosu, przewalania się fal Oceanu Energii. Trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że to, w czym jesteśmy zanurzeni wpływa na nas. Bycie w stanie zen na przysłowiowe „zawsze” to tylko w źródle. Wyruszyłeś w podróż doświadczenia? Przygotuj się na to, że będzie bujać. Czasem ocean będzie spokojny, a czasem sztorm. Taka natura istnienia.

Równowaga przemian

Wyobraźmy sobie, że świat jest jak butelka z długą szyjką. Poziom przemian, dotarł jakieś trzy tygodnie temu do szyjki. Ciśnienie energetyczne wzrasta i będzie wzrastać, aż do rozładownia. Jeśli chodzi o zbiorową przestrzeń, widać jest wyraźnie, że z napływem emigrantów, przyszla do nas fala określonych energii, wbijając się klinem, energetyczną rzeką w naszą matrycę i dalej, rozgałęziając się wlewa do Europy. Współgra to z naszą ciemnością. Jakie to energie? Nietrudno się domyślić. Wystarczy współodczuć, co mogą czuć ludzie uciekający przed wojną.

Jakie jest tego znaczenie? Jak zawsze plusowe i minusowe jednocześnie: część tych energii osobiście i zbiorowo przetransformujemy (co wpłynie na nasz rozwój). Część osób się przebudzi, część zapadnie jeszcze bardziej. Prawo równowagi – pracuje góra, pracuje i dół. Równocześnie na górnych poziomach dzieje się transformacja do nowego. Wszystkiemu temu towarzyszy poczucie, że jest, jak ma być i żeby zachować spokój.

Kolejne lekcje

Zaczyna buzować w przestrzeni zbiorowej pole nacjonalizmu. Jest to spowodowane tym, że społeczeństwo czuje się zaniedbane. Coraz częściej wybrzmiewa, w przestrzeni głos, że sami nie mamy, a dajemy ponad stan. Czeka nas lekcja stawiania granic, konstruktywnego pomagania przy dbaniu o własną przestrzeń. Ten proces dotyczy głównie społeczeństwa, które w naturalnym odruchu serca przyjęło na siebie większość pomocy. Transformujemy, zmieniamy schemat doświadczeniowy, także zależności karmicznych (historycznych) pomiędzy nami, a narodami ościennymi. Z tego pola będą się rodzić kolejne lekcje. Trzeba przejść zaawansowaną szlifierkę, jeśli mamy być Sercem Świata. Akt serca – choć chlubny, jest jeszcze nie wszystkim w świecie agresji i zawłaszczeń. Trzeba jeszcze dbałości o siebie, balansu, zrównoważenia. Pomagamy nie szkodząc sobie, zachowując osobistą przestrzeń. To jest bardzo ważny temat dla ludzi serca, który mieliłam (i mielę) od lat. By móc konstruktywnie pomagać, potrzebuję ważyć siły i możliwości. Chodzi o to, by się nie wypalić szybko, a płonąć długo, dopóki droga się nie wypełni. Ciśnienie trasformacyjne wzrasta, więc i napór przestrzeni energetycznej na nas. Trzeba wiedzieć co i jak, i odpowiednio się w tym układać.

Myślę, że to jest wiedza, która warto – by pojawiła się w przestrzeni. Zanurzyłam się energetycznie w zupie, więc mogę po swojemu zobaczyć, co jest..

Napór przestrzeni - sny astralne

Śnienie (przestrzeń snu) jest bardzo ważnym, naturalnym (jednym z wielu) polem naszej wielowymiarowości. Sny są dla mnie - zaraz po stanach emocjonalnych, reakcjach ciała, pola rodzinnego (dzieci, mąż) - ważnymi okularami postrzegania otaczającej rzeczywistości, często też informacją, że mnie energetycznie wciągnęło do kolektywu. Czy się będę bać? Nie. Głębokie nurkowania są elementem życia tutaj i doświadczenia w ogóle. Jeśli próbuję się odciąć, a nie działa, to wiem, że muszę wyruszyć w podróż. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, które nabyłam w drodze z Duszą, poradzę sobie. 

Dzisiejszy sen: do mojego pięknego domu/ przestrzeni napłynęła ogromna fala obcych mi ludzi (energii), której nie byłam w stanie powstrzymać. Zniszczyli ogrodzenie i wszystko, co piękne. Zniszczyli życie. (Dom, symbol osobistej przestrzeni, ogrodzenie - granice.) W szczegóły nie będę wchodzić, bo są nieprzyjemne.

Jak rozpoznać sny astralne

Zazwyczaj są one związane z agresją, walką, przekraczaniem granic, przemocą, poczuciem, że jesteśmy naruszani. Są ciężkie, gęste, drastycze, dzieją się w piwnicach, podziemiach, półmroku, mroku energetycznym. Są duszne energetycznie i emocjonalnie. Wstajemy po nich rozbici, zmęczeni, obolali w ciele, z obniżonym nastrojem. Te sny lubią mieć ciągłość, nawet po przebudzeniu. Są stymulacją, mają dręczącą naturę. Wątki lubią wracać, nawet, gdy pole śnienia popłynęło w innym kierunku.

Jak rozpoznać czy to stymulacja, czy jeszcze coś naszego? Jeśli wyszły emocje. One podpowiedzą ci, które obszary twojej podświadomości (plecaka doświadczeń) są jeszcze żywe i wymagają pracy. Jeśli to tylko stymulacja, łatwo będzie ci utrzymać dystans i rolę obserwatora. Wiedza jest kluczem.

Kiedy jesteś świadomy siebie i rzeczywistości – wiesz, co z tym zrobić. Spokój, oddech, uważność, pozwolenie na transformowanie się tego wewnątrz. Uważność na myśli i emocje, świadome przyglądanie się sobie i przestrzeni, przekierowywanie uwagi na piękno – np. przyrody. Obserwacja pola rodzinnego (zachowanie domowników). Oddech, wejrzenie w siebie, słuchanie ciała, dbanie o równowagę. Prośba o ochronę i pomoc z wyższych wymiarów, Duszy, Domu Duchowego, Istot światła, Boga.

Jak próbować zapobiec snom astralnym?

Przede wszystkim nie biję się ze snami astralnymi, ponieważ tworzę wykluczenie, opozycję umysłu i emocji, a to oznacza, że gra już mnie ma. Kryształy, kąpiele solne, spacery, prośba o ochronę, wyrażanie woli, by mnie nie łączyło z polem zbiorowego śnienia. Dbanie o równowagę i równoważenie energii astralnych snów. One bardzo często pracują w nas jeszcze cały dzień lub nawet jakiś czas. Zależy, jak mamy ogarniętą podświadomość i plecak doświadczeń.

Spokojne oglądanie tego w sobie, ale także aktywne działanie, by te przestrzenie z siebie uwolnić, lub wykluczać. Nie bój się siebie. Jesteś wolny, gdy świadomie potrafisz poruszać się po krainach swojego światła i cienia. Nie karmię ciała astralnego praktykami i uwagą. Im bardziej rozrośnęte, tym większe wpływy. Mamy dwanaście ciał energetycznych i ciało materialne. Niemożliwe jest, by gra nas nie dotykała. 

Jednym ze sposobów neutralizowania w sobie snów z dolnego pola astralnego, jest praktyka zwijania snu, tak, jakbyśmy przewijali film wstecz. Cofasz pamięć i fabułę snu, aż do momentu, gdy on zrodził się w polu energetycznym. Staje się on wtedy małą, szarą kulką, którą rozpuszczam. Praktykę zwijania snu astralnego robię po to, by usunąć z siebie ślad energetyczny tej podróży.

Na początku drogi często korzystałam z kamieni, by ochraniać lub oczyszczać pole astralne - z kryształu górskiego, dymnego, ametystu i kwarcu różowego, rubinu, bursztynu (te mnie wołały). Wkładałm je do łożka, nosiłam w kieszenach z konkretnymim, potrzebnymi mi na dany moment intencjami.

Mistrz Równowagi istnieje na granicy światła i ciemności, nieznacznie wychylając się doświaodczeniowo to w jedną, to w drugą stronę. Oczywiście, bywa duszno, ale droga trwa, a naszym zadaniem jest iść, dopóki się nie wypełni. Jesteśmy silniejsi, niż nam się wydaje.

Najpierw potrzebujemy dogadać się między sobą, by móc zjednoczyć siły. Na razie kolektywnie krzyczymy, zwalczamy się w imię własnych (w istocie rzeczy względnych) prawd. Gra zrobi wszystko, żeby nas zatrzymać. Chodzi Kochani o JEDNOŚĆ. Nie jest to możliwe, jeśli najpierw nie pogodzimy się sami w sobie - z naszą głową, emocjami, z ciałem, rodem, światem. Wszystko zaczyna się najpierw w nas.

Bądź świadomy. Nie daj się porwać chaosowi. Na ten czas jest on elementem naszej rzeczywistości i trzeba wiedzieć, co z nim robić i jak się w tym poruszać.

Wielu z nas budzi się i utyka w gniewie, teoriach spiskowych, walczeniu w imię "prawdy". Ta ścieżka prowadzi donikąd, a na pewno nie do wolności.

Do Serca, Intuicji, do Duszy, do mądrości Ciała, do Siebie. Tu jest wyjście.

Pozdrowienia.

Ps. Dlaczego do minimum redukuję wszelkie zabiegi czy praktyki u innych osób? (chodzę tylko wtedy, kiedy Dusza wyśle). Po to by uniknąć (ograniczyć) energetyczne przyklejki. Każdy z nas jest zbudowany ze światła i ciemności. Mało kto swoją ciemność potrafi okiełznać, czy utrzymać na wodzy, bo jest jej w pełni świadomy. I czy jest to w ogóle możliwe? Czy energie kontaktują się poza nami?

 

Żyjesz, doświadczasz, jesteś. Wpływy będą. Grunt to świadomie sobą zarządzać.

 

Poczytaj także: 

Jak rozpoznać wpływy astralne?

Pytanie: czy wewnętrzna cisza jest ochroną? 

Siła podświadomości.

Wewnętrzna Cisza  Twoje osobiste wzniesienie.

Zrozumieć matriks.