Na początku człowiek posiadał zdolność wielowymiarowej komunikacji. W linii prostej połączony był z siecią życia Ziemi, ze swoją Duszą, przez nią z Bogiem. To połączenie w wyniku manipulacji utraciliśmy. Uświadom sobie: jesteś istotą, której przestrzeń serca połączona jest z Duchem/Sercem Ziemi. I to jest w Tobie. Nad Twoją głową znajduje się energia Słońca. To wszystko spaja Bóg...

Człowiek, jako istota energetyczna nowych czasów.

Słońce – to centrum zasilające magnetycznymi energiami Ziemię i inne obiekty naszego układu. Słońce jest portalem łączącym naszą część galaktyki z innymi (wszech)światami. Jego życiodajna energia jest odpowiednikiem energii męskiej, energii ognia, wojownika. Ziemia jest odpowiednikiem energii kobiecej. Ona wchłania energie Słońca i przetwarza je tak, by były przyswajalne dla Wszystkiego co na Ziemi żyje. Męska energia Słońca dopełnia żeńskie energie Ziemi.

Słońce jako istota duchowa wspiera nas w przemianach. Centra/Słońca wszystkich galaktyk tworzą coś na kształt kosmicznej siatki życia. Siatka Ziemi jest odpowiednikiem siatki kosmosu, tylko w wersji "mikro".

Jako istota energetyczna Nowej Ziemi, masz w sobie obie te energie. Dualizm już nie istnieje (jeśli wciąż go odczuwamy istnieje on jedynie w naszej świadomości) zatem nie ma potrzeby uzupełniania w sobie niedoborów. Jesteśmy kompletni. W przestrzeni Serca, która jest połączona z Sercem/Duchem Ziemi (pozioma oś Planetarna), wiruje energia kobieca (Ziemi). Nad Czakrą korony (pionowa oś Galaktyczna, oś Centralnego Słońca) gromadzi się i wiruje energia Słońca (energia męska). Z każdym wdechem, przez czakrę korony zasysasz energie galaktyczne (energie Słońca). One schodzą do splotu słonecznego, nasycając się Twoim osobistym kodem. Wracając do przestrzeni serca łączą się z energiami Ziemi. Krążą na linii grasica, szyszynka, tworząc osobiste Duchowe Okno na świat.

Punkt centralny naszego ciała energetycznego nieznacznie się przesunął. Sięga on teraz od grasicy (korona czakry serca) przez czakrę gardła do szyszynki wewnątrz głowy, na wysokości górnej czakry trzeciego oka.

Jeśli jesteś gotowy, Twoje Okno Duchowe umożliwi Ci  transcendentalne podróże przez Wszystko Co Jest. Umożliwi wielowymiarowy kontakt, także z istotami innych wymiarów. Pozwoli odczuć energie boskie, pokaże duchowe oblicze Ziemi. Tu zlokalizowana jest inteligencja duchowa/emocjonalna Twojej Istoty. To miejsce do pracy z Duszą.

Z wyrazami miłości.

 

Ps. Wiele osób wspomina, że w ostatnich miesiącach przestało jeść lub ograniczyło mięso. To naturalne. Energia mięsa jest gęsta. Potrzebna była do budowania "ciężkich" energetycznie ciał starego świata. Ciało nowego czasu, to "lekkie" energetycznie, krystaliczne ciało światła. Ciało, które pozwala "odkryć" i posługiwać się naszą wielowymiarowością.