Od 1986 roku wiadomo, że istnieje coś takiego jak puls planety, zwany od nazwiska jego odkrywcy rezonansem Schumanna. Jest to elektromagnetyczna częstotliwość Ziemi, której wartość wynosi 7,83 Hz. Po 2012 roku amplitudy pulsu Ziemi ulegają regularnym wahaniom w tendencji zwyżkowej, co realnie wpływa na częstotliwości Schumanna. Obecnie sięgają one momentami nawet 50 Hz.

Wibracje Nowej Ziemi.

31 stycznia 2017 zanotowano skok pulsu Ziemi do 30 i więcej Hz. Skoki te, stymulowane częstymi wyrzutami plazmy słonecznej (i nie tylko) powtarzają się w ciągu ostatnich tygodni regularnie. Co to oznacza? Naukowy dowód na to, że częstotliwości Ziemi podnoszą swoje wartości do wyższych poziomów.

I jeszcze jedna pilna wiadomość: poświęćmy codziennie chwilkę, połączmy się z duszą/sercem Ziemi. Wesprzyjmy jej pole miłością. Pomoże to ustabilizować nowe energie. Naszym budzeniem się, podnoszeniem osobistego pola serca i świadomości mamy na to decydujący wpływ. Pomóżmy ustabilizować wibracje Ziemi. Jest to możliwe poprzez pole naszych serc. Ta planeta jest naszym wspólnym DOMEM.

Ps. Podczas przyspieszenia możemy czuć się bardziej zmęczeni, wyczerpani, możemy mieć zawroty głowy, depresję, czuć się dziwne. Jest to efekt podnoszenia własnych częstotliwości. Dopasowujemy się do wibracji Nowej Ziemi. Adaptacja nie zawsze jest łatwym procesem, jednak to wszystko jest częścią Twojego własnego, unikalnego przebudzenia.

 

Rok 2017 jest czasem gdy amplitudy Rezonansu Schumanna wahają się sprawiając, że puls planety dochodzi nawet do 50 Hz. Siła manifestacji/kreacji nabiera kosmicznego przyspieszenia. Uwaga na myśli ;)

 

 

Poczytaj także o tym, jak Rezonans Schumanna wpływa na funkcjnowanie ludzkiego umysłu: 

Wzrastający puls Ziemi, zmiany i kreacja na nowy świat.