w przestrzeni serca
cytat
Dusza to Twój najcenniejszy skarb. Spójrz na świat Jej oczami i stań się Duszą.

Wiesz, że wystarczysz Ty i Twoja Dusza? To wszystko, co jest Ci potrzebne do tego, by szczęśliwie żyć. Uwierz: masz w sobie narzędzia do tego, by każdego dnia stawać się piękniejszym człowiekiem. Dlatego, jeśli chcesz kroczyć drogą Duszy, zrzuć z siebie wszystko i stań nagi w Jej świetle. 

W drodze przez doświadczenie Dusze pomagają sobie. Jesteśmy Jednością w Boskiej Mandali Istnienia. Światło naszych Dusz jest potrzebne temu światu bardzo.

Ewolucja do poziomu zbiorowego otwarcia serc, to bardzo ważny krok w kierunku osiągnięcia kolejnego etapu w ewolucji ludzkości. Istnieje związek pomiędzy polem magnetycznym Ziemi, a emocjami i zachowaniem ludzi. Każda indywidualna energia wspiera lub obniża to pole. Dlatego Twoje osobiste wzniesienie, to najcenniejszy dar, jaki możesz oferować tej Planecie. Poświęć w ciągu dnia chwilkę i wesprzyj Ziemię intencją i sercem. Poddaj się prowadzeniu Duszy dla pięknego życia, dla pięknego świata.

Dar Twojego serca pomoże w prowadzeniu i utrzymaniu bloga. Przy wpłacie wybierz opcję: dla rodziny i przyjaciół. Wspólnie z Duszą bardzo dziękujemy.
Nadchodzi nowy czas w dziejach ludzkości. Czas nowego, świadomego, w pełni aktywnego w sferze swoich potencjałów człowieka. Nadszedł też czas przewartościowania starych zasad i rozpoczęcia nowego modelu życia. Wymaga to między innymi nowych metod...
05.03.2018