Istnienia nie da się z całą pewnością przewidzieć. Istnienia nie da się także z całą pewnością kontrolować. Od nas jednak zależy, w którą stronę skierujemy energię zdarzeń. Jak dla mnie do rozwoju. Zawsze.

Potencjał nieprzewidzianych zdarzeń.

Ostatnio Dusza powiedziała: nie doceniałam cię. Mogę się od ciebie wiele nauczyć. Nie sądziłam, że kiedykolwiek usłyszę od Niej coś takiego.

Zazwyczaj Dusze traktują swoje wcielenia jak narzędzia. Przejawienie, dzięki któremu mogą doświadczać zabawy w istnienie. To One nas prowadzą, nie my Je. Jednak można u Duszy uzyskać status partnera w drodze. Zmienia się obieg energii, która nie płynie już tylko w jedną stronę. Z monologu, czyli prowadzenia Duszy robi się dialog, interakcja na drodze doświadczenia. Przepływ energii jest obustronny.

Nie żyjemy w próżni, a wchodzimy w interakcję z innymi istnieniami/energiami. Dlatego Istnienia nie da się z całą pewnością przewidzieć czy kontrolować. Naszym Duszom także zdarzają się wpadki. Bywa (i to całkiem często) że wpadają w strumień zdarzeń, którego sobie nie zaplanowały. Dlaczego? Bo energia nie dość, że płynie, to jeszcze wchodzi w nieustanną korelację. Stąd rodzi się nieprzewidywalność. I kiedy Dusza zaplącze się w (pozornie) niechciane doświadczenie przydaje się wtedy świadome wcielenie.

Dlaczego napisałam pozornie niechciane? Ponieważ we Wszechświecie nic nie dzieje się przypadkiem, a każde doświadczenie czemuś służy. Byle szybko odnaleźć się w nowej sytuacji i podjąć działania, wyciągając oczywiście wnioski i naukę. Jak to się mówi: co nas nie zabije to wzmocni. Od nas zależy, w którą stronę skierujemy potencjał energetyczny zdarzeń. Jak dla mnie do rozwoju. Zawsze.

Efektem naszej przyjaźni z Duszą stała się nowa jakość. Stałam się dla Niej partnerem w drodze. Gramy w zespole. Dusza prowadzi mnie, ale ja również mam wpływ na Jej drogę, o czym ostatnio miałam okazję się przekonać.

Najmocniejsi jesteśmy razem. Współpraca daje nieporównywalnie lepsze efekty niż samo prowadzenie Duszy. Oczywiście dowodzi Ona, ponieważ ma dużo większe doświadczenie i wiedzę o Wszechświecie. Nie wiem też czy kiedykolwiek uzyskam świadomość równą Duszy, ale z całą pewnością mogę powiedzieć, że perspektywa robi się coraz szersza, więc możliwe, że tak. Może kiedyś granice pomiędzy Nią a mną zatrą się całkowicie?

Relacje i droga z Duszą ewoluują jak wszystko we Wszechświecie. Ostatnio, dzięki nieprzewidzianym zdarzeniom obie czegoś się nauczyłyśmy. Ona i ja. Okazało się także, że swoją reakcją na te zdrzenia spowodowałam zmianę drogi Duszy. Jak widać energia płynie w obie strony. Nieustanny przepływ jest jednym z zamierzeń Boga i podstawowym prawem Wszechistnienia.

Tworzymy nową jakość kontaktu Duszy i wcielenia opartą na dialogu. Z moich i waszych najpiękniejszych doświadczeń powstaje nowa matryca. Doświadczenia zostaną zebrane w polu informacyjnym i posłużą jako wiedza do nauki dla innych Dusz w tym i w przyszłych Wszechświatach. A to wszystko TU, w tym pozornie niedoskonałym świecie; w trudnych warunkach, w zapomnieniu mocy istoty ludzkiej kształtuje się najpiękniejszy diament. TU właśnie. Na malutkiej Ziemi z udziałem lichego człowieka. Czy to nie piękne? Czy to nie powód do dumy? Dorzućcie się ze swoimi doświadczeniami ;)

Wzrastać w tym świecie to naprawdę jest MISTRZOSTWO. Dla mnie Ziemia to Królowa w cudnej szacie Świata Przyrody, a każda Dusza tutaj jest Bohaterem. Trzeba też zdać sobie sprawę z jeszcze jednego faktu: Bóg nie tworzy rzeczy niedoskonałych i nie tworzy rzeczy niepotrzebnych. Geniusz jego zamysłu jest nie do ogarnięcia. 

Bóg widzi Twój potencjał. Jeśli zdecydujesz się wejść na drogę realizacji On Ciebie wesprze.

Nasz logiczny umysł wciąż poszukuje potwierdzeń. W anioły wierzymy, w duchy wierzymy, w życie po śmierci wierzymy, w zjawiska nadprzyrodzone wierzymy. TO DLACZEGO NIE WIERZYMY W SIEBIE? Dlaczego nie ufamy sobie? Dlaczego lokujemy swoją wiarę na zewnątrz? Jeśli zdecydujesz się wejść na ścieżkę swojego boskiego potencjału, na drogę Boskiego Planu Duszy, Bóg ci pomoże. Więcej: Wszechświat ci pomoże jako, że jest Nim samym.

Odkryj Mistrza w sobie. Pozwól się Duszy rozwijać. Stwórzcie tandem.

Wierzę w siebie, wierzę w Nas. Bramą jest serce. Wyjdź poza ramy.

 

Ps. Dam Ci na imię Zmiana – śmieje się Dusza. Gdziekolwiek się nie pojawisz rzeczy wyskakują z ustalonych torów.

Życzę Wam, żebyście byli taką Zmianą. Dobrą Zmianą. Najpierw w swoim życiu, potem w świecie.

 

Najpiękniejszych relacji z Duszą.

 

 

 

Poczytaj także:

Spełnią się twoje marzenia.

Dusza mówi: NICZYM SIĘ NIE MARTW.

Człowiek? Brzmi dumnie.